Fashion by Jeeo
 
 
yes
Według Jeeo moda to język, dlatego wszystko co tworzy niesie ze sobą wiadomość.Ta wiadomość jest wynikiem ciągłej obserwacji rzeczywistości, w której żyjemy. W czasach fuzji, czerpie z przeszłości i nawiązuje do przyszłości.
 
 "Podróżuję, obsewuję, poznaję, analizuję, tworzę. Jeeo to Generatywne Pomysły Modowe, to analiza konstrukcji i radość z poszukiwania nowości."
Jeeo uważa, że wyrażamy siebie nie tylko poprzez myśli i słowa, ale całym sobą, dlatego widzi potrzebę tworzenia spersonalizowanych projektów. Uważa, że obecnie obserwujemy wzrost świadomości społeczeństwa, co widać również w sposobie autokreacji.
 
"Coraz częściej skupiamy się na poszukiwaniu własnego stylu, a nie trendów, dlatego projekty Made-To-Measure, oraz Bespoke to nie tylko doskonała alternatywa dla klientów szukających odmiany od mody masowej, ale droga do pokazania  siebie."
Jeeo jest doceniana przez swoich klientów, oraz ostatnio nawet wyróżniana przez międzynarodowe środowiska modowe. Ostatnia konceptowa kolekcja Logo Space została określona jako odważna i śmiała wersja kobiecości, stworzona dla silnych osobowości.